0

Originally I had planned to offer single class rates and multiple class purchases. I realize there are clients who will buy an unlimited pass and then only participate a few times per month, but there are others who will come every day and ultimately, they’ll end up paying just a few dollars per class. Just not sure it’s possible to cover overhead in these cases. Would love feedback from other studio owners.